piątek, 28 kwietnia 2017

Maj w Mateczniku

Witamy w maju!

Dookoła się już zazieleniło, mimo niekoniecznie sprzyjającej wiosennej aury. My tę energię czujemy i w przyrodzie i w nas samych, a jej efekty widać w naszym majowym grafiku :)

W tym miesiącu szczególnie polecamy Wam bardzo praktyczne warsztaty z psychologiem Magdaleną Komsta, autorką bloga Wymagajace.pl, która opowie o tym, jak zadbać o dobry sen maluszka oraz jak łagodnie zakończyć karmienie piersią - a to wszystko w duchu rodzicielstwa bliskości.


Dla par oczekujących na maluszka Doula Alicja Nowaczyk przygotowała warsztat "czy to naprawdę tak boli" - gdzie omówi ból porodowy, jak go okiełznać oraz jakie prawa ma osobowa towarzysząca. Poruszacie się, poćwiczycie, pomasujecie - a to wszystko po to, byście poczuli się dobrze przygotowani do pierwszego spotkania z Waszym Maluszkiem :)


W maju ponownie zawita u nas znana i ceniona psycholożka Natalia Minge, blogerka, autorka wielu książek o rodzicielstwie bliskości. Natalia zaprasza na warsztat pt.: Rodzeństwo bliskości.

Natomiast  Karolina Dostatnia ponownie podzieli się swoją pasją i wiedzą o pieluszkach wielorazowych.

Mamy też dla Was PREZENT z okazji Dnia Matki (Karmiącej ;) ). 27 maja zapraszamy Was na  spotkanie z Agatą Aleksandrowicz,  najbardziej znaną propagatorką karmienia piersią w Polsce, autorką bloga HAFIJA, z którą porozmawiamy o mitach związanych z karmieniem piersią. Spotkanie będzie bezpłatne, oczywiście można zabrać dzieci. Miejsce jeszcze jest ustalane - bo szukamy czegoś większego niz nasza salka warsztatowa. O efektach naszych poszukiwań będziemy Was na bieżąco informować :) Przypominamy i polecamy Wam bezpłatne konsultacje z radcami prawnymi, które cieszy się coraz większą popularnością.  Konsultacje mają charakter cykliczny, A pełen harmonogram dostępny jest w grafiku. Korzystajcie, bo te spotkania są właśnie dla Was!

Jak zwykle nie zabraknie warsztatów chustowych dla początkujących i zaawansowanych, masażu shantala, warsztatów z cyklu "Dla brzuszka maluszka" oraz logopedycznej DoMówki J


Więcej informacji na temat zajęć, płatności i zapisów na poszczególne zajęcia znajdziecie w zakładce GRAFIK. 


DO ZOBACZENIA W MATECZNIKU!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz