wtorek, 7 marca 2017

Mówmy dobrze o porodzie!


W Mateczniku wiemy, że poród może być mocnym i pięknym przeżyciem. Może wzmocnić, rozwinąć i dać ogromną wewnętrzną siłę.

Krąg Opowieści Porodowych to ogólnopolska inicjatywa, w której w ubiegłym latach brało udział setki kobiet. Chcemy, by jednego dnia, w piątkowy wieczór, mówiono dobrze o porodzie, by kobiety planujące ciąży lub spodziewające się dziecka słuchały pięknych opowieści, a te z Was, które mają trudne doświadczenia nabrały pewności, że może być inaczej.

Zapraszamy KOBIETY, wszystkie, niezależnie od wieku i ilości dzieci. Możesz być z nami i podzielić się swoją opowieścią lub jedynie się przysłuchiwać. 
Niezależnie od tego, czy rodziłyście w domu czy w szpitalu. Niezależnie od tego, czy był to poród naturalny, czy przez cesarskie cięcie. Jeśli Wasz poród wspominacie jako wydarzenie pozytywne - przyjdźcie i podzielcie się tym wspomnieniem z innymi. 
Jeśli poród był doświadczeniem trudnym, przyjdźcie posłuchać.
Być może w bezpieczeństwie Kręgu będziecie miały możliwość odkryć ziarno mocy w swoim porodzie. Chcemy stworzyć razem przestrzeń na otwarcie się i podzielenie swoimi historiami porodowymi. Wierzymy, że z każdego doświadczenia można wydobyć piękno i moc.

Termin - 24 marca (piątek) godz. 19.00 - 22.00
Lokalizacja - Matecznik, pl. Asnyka 1
Zapisy - kontakt@matecznik-poznan.pl
Koszt - 10 zł (kawa/herbata/poczęstunek)

Wspólnie możemy odczarować Poród!