czwartek, 10 listopada 2016

Już LISTOPAD!

Witajcie!

W listopadzie nie zwalniamy tempa, choć czeka nas więcej pracy koncepcyjnej, na razie niewidocznej dla Was - takiego dłubania przy klawiaturze, którego efekty - być może - pojawią się wczesną wiosną ...  

Swoją drogą, pogoda za oknem aż zachęca do tego, by zostać w domu, przy komputerze, z kubkiem gorącej herbaty pod ręką. Też tak macie w listopadzie?

Gdyby jednak ktoś z Was poczuł się znużony domowymi pieleszami i zapragnął wyrwać się "do ludzi" - zapraszamy na Asnyka :) 

Przede wszystkim listopad to ostatni miesiąc naszego Projektu "MAMY PRAWA" - zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na naszych warsztatach, więc koniecznie przekażcie swoim szykującym się do porodu znajomym, że mają ostatnią okazję w tym roku, by przygotować się do niego także z tematyki praw! 
Szczegóły znajdziecie tutaj.

Pary, które chcą przygotować się do porodu, zarówno pod kątem łagodzenia bólu, jak i dobrej komunikacji, zapraszamy na spotkanie RAZEM DO PORODU 20 listopada o godz. 13.00 prowadzone przez doulę Alicję Nowaczyk.

Alicja zaprasza również na luźną grupę spotkaniową dla kobiet w ciąży o roboczej nazwie O CIĄŻY I PORODZIE SŁÓW KILKA. Kolejne spotkanie z cyklu już 8 listopada o godz. 10.00. Tematem spotkania będzie samba brazylijska w ciąży :) Polecamy gorąco, zwłaszcza o tej porze roku :)

Panie, które są tuż przed rozwiązaniem koniecznie powinny przyjść na warsztat z fizjoterapeutką pt: "NA OSTATNICH NOGACH", podczas którego poznają min. techniki pracy ruchem, przygotowujących do porodu i techniki pracy z tkankami dna miednicy, dowiedzą się także, jak wracać do równowagi po porodzie. Warsztaty odbędą się 21 listopada o godz. 10.

Osoby, które już są Rodzicami, będą miały znowu okazję do spotkania z lubianą i znaną Małgosią Musiał, która ponownie zawita w Mateczniku z warsztatem "Dyscyplina, która nie rani" oraz z nowym tematem, pt.: "Złość, która nie niszczy" - oba warsztaty odbędą się 19 listopada.

W Mateczniku nie może zabraknąć warsztatów chustowych dla początkujących i zaawansowanych - odbędą się one 14 i 20 listopada, a także 3 grudnia.

A piątkowe przedpołudnia zajęły nam:
DLA BRZUSZKA MALUSZKA - spotkania dla opiekunów z dziećmi dotyczące żywienia maluchów z dużą dawką wiedzy na temat BLW. Dietetyk Krysia Fiedler zaprasza 18 listopada i 2 grudnia.
PITU-PITU - grupa spotkaniowa dla mam z małymi dziećmi. Doule i mamy Sonia Kotlarek i Marianna Szymarek zapraszają 25 listopada.

Tradycyjnie zapraszamy tez do udzialu w grudniowych zajęciach szkoły rodzenia GAJA, która wkrótce zmieni swoją nazwę na "Szkoła rodzenia W MATECZNIKU" :) 

Szczegóły wszystkich naszych wydarzeń w zakładce GRAFIK na naszej www, a w załączeniu kalendarz ze wszystkimi zajęciami w wersji graficznej ;)


Pozdrawiamy gorąco w ten jesienno-listopadowy czas i zapraszamy do nas!

Ania Furmaniuk i Alicja Nowaczyk