niedziela, 4 października 2015

PAŹDZIERNIK W MATECZNIKU

Podczas przedłużonej przerwy wakacyjnej wiele się u nas działo, jeszcze więcej dziać się będzie :)

Jak już zapewne wiecie, do Matecznikowej ekipy dołączyła Natalia - wulkan energii i pomysłów. Możecie o niej poczytać na naszej stronie oraz poznać podczas najbliższych spotkań.

Wszystkie warsztaty i spotkania odbywają się w naszym nowym lokalu, przy placu Asnyka 1. Szukajcie naszego baneru naprzeciwko placu zabaw :) Oprócz wspaniałej lokalizacji (I love Jeżyce), nasze nowe miejsce przyjmie Was dużą otwartą przestrzenią z kolorowymi workami sako.

Październikowy grafik wypełnił się zajęciami z naszej stałej oferty oraz wieloma nowymi ciekawymi propozycjami. Ich opis znajdziecie w zakładce GRAFIK oraz króciutko poniżej. Zapraszamy Was na:

ZAJĘCIA Z TEMATYKI OKOŁOPORODOWEJ, w tym:

Warsztaty z doulami - nowy cykl spotkań rozpoczyna się 20 października i obejmuje 6 zajęć, w tym kilka zupełnych nowości.

Szkoła Rodzenia Gaja - przyjmuje zapisy jeszcze na październik oraz na kolejne miesiące, szczegóły tutaj.

Zajęcia fitness dla kobiet w ciąży w każdą środę o 16.30 oraz zajęcia jogi również dedykowane dla mam spodziewających się maluszka w każdy piątek o godz. 17.00. Zajęcia prowadzone są przez Sonię Kotlarek (fitness) oraz Adę Werc (joga) - wspaniałe mamy związane z nami w różny sposób już od dłuższego czasu.

Poród - opowieści w pierwszej ręki - nowy cykl spotkań z mamami opowiadającymi pozytywnie o porodzie, 29 października o godz. 17.00

ZAJĘCIA DLA RODZICÓW I DZIECI, w tym:

Warsztaty chustowe - tradycyjnie zapraszamy za warsztaty dla początkujących (21 października), dla zaawansowanych (najbliższe 5 listopada). Nowością są "doszkalanki" chustowe w formie mini konsultacji dla już noszących rodziców i opiekunów (23 października).

PITU PITU grupa spotkaniowa dla mam małych dzieci - grupa dobrze Wam znana, tym razem zbiera się w piątki o 10.30, 2 razy w miesiącu. 

Grupa zabawowa NIEDŹWIADKI - w każdy poniedziałek o godz. 10.15 zapraszamy na zajęcia dedykowane małym dzieciom wraz z opiekunami. Prowadząca Ewa Bandurska zapewnia 2 godziny dobrej zabawy, eksperymentowania, śpiewu, a czasami nawet brudzenia się :)

Joga dla mam z dziećmi - w każdy czwartek o godz. 10.00 Ada Werc zaprasza na zajęcia mamy razem ze swoimi pociechami.

FLOW o szkolnym życiu - 15 października o godz. 18.00. Ania Mazek, trenerka Family-lab przeprowadzi warsztat dla rodziców dzieci rozpoczynających lub kontynuujących naukę w szkole.

Seksualność, jak rozmawiać z dziećmi - 24 października o godz. 13.00 odbędą się warsztaty dla opiekunów dzieci do 10 roku życia poruszające temat seksualności. Prowadząca Magdalena Przystańska.

ZAJĘCIA NIE TYLKO DLA RODZICÓW, w tym:

Braffiting, sztuka dobierania stanika - nazwa spotkania z zawodową braffiterką mówi sama za siebie :) Zapraszamy 12 października o godz. 17.00 oraz 14 października o godz. 10.00.

Warsztat z ćwiczeń mięśni dna miednicy - 13 października o godz. 17.00 kolejne warsztaty z Bogumiłą Dampc, ekspertem w temacie ćwiczeń tzw. mięśni Kegla. Zapraszamy wszystkie kobiety niezależnie od wieku.

Zajęcia jogi Ada Werc poprowadzi zajęcia jogi dla dorosłych w każdy piątek o godz. 18.30.

Doula coaching - narzędzia coachingowe w pracy douli, 2 dniowe warsztaty przeznaczone dla doul oraz wszystkich pracujących z mamami i parami w okresie okołoporodowym.

Jak najdalej, spotkania podróżnicze - "nasza" Natalia zaprasza 22 października o godz. 17.00 na inspirujące spotkanie dla dorosłych i dzieci przybliżające odległe miejsca i kultury.


Czekamy na Was!