piątek, 29 maja 2015

CZERWIEC - PRZYGOTUJ SIĘ DO WAKACJI W MATECZNIKU :)

Lubimy Czerwiec. Pachnie Słońcem, latem, kwiatami. Na horyzoncie coraz wyraźniej majaczy wizja wypoczynku - nad morzem, w lesie, w górach, na tropikalnej wyspie (niepotrzebne skreślić ;) ).  Człowiek zwalnia tempo, przestaje się tak spieszyć, a codzienne obowiązki wydają się mniej dokuczliwe niż zazwyczaj, gdy myślami jest się przy pakowaniu i planowaniu rodzinnego wypoczynku.

Czerwiec jest też miesiącem zamykania zaległych spraw, porządkowania tego co nieuporządkowane i nadrabiania zaległości - po to by nic nie zakłócało błogiego relaksu i wewnętrznego spokoju podczas upragnionych wakacji :)

Dlatego przygotowałyśmy dla Was kilka warsztatów, na które - być może - nie zdążyliście się wybrać w ciągu minionego roku, a planowaliście to zrobić. W czerwcu będzie ku temu okazja :) 


Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym czerwcowym grafikiem, a w nim Waszej uwadze polecamy: 

Masaż Shantala dla niemowląt 9.06 - warsztat dla rodziców i dzieci od ok. 6 tygodnia do ok. 10 mca życia

Ekologiczna pielęgnacja niemowląt  i pieluszki wielorazowe - 10.06 

Warsztaty noszenia w chuście dla początkujących w dwa czerwcowe weekendy - 14.06 i 27.06

Warsztat noszenia wakacyjnego - dobra okazja, by nauczyć się noszenia na biodrze i na plecach na różne sposoby :) Przyda się podczas wakacyjnych wypraw.  Warsztat dla rodziców już doświadczonych w noszeniu ;) - 17.06

Warsztat BLW - dla Rodziców dzieci, którym planujecie rozszerzyć dietę. Idealny moment, bo właśnie zaczął się sezon na młode owoce i warzywa :) 17.06

Warsztat "W oczekiwaniu na poród - porady Douli. Czy to naprawdę tak boli?" - spotkanie dotyczące bólu porodowego i sposobów radzenia sobie z nim, na które zapraszamy Mamy i pary oczekujące narodzin Dziecka - 18.06

Warsztat - ćwiczenia mięśni dna miednicy wg Terapii Manualnej Holistycznej dr A. Rakowskiego - skierowany do wszystkich kobiet bez względu na wiek, w tym również dla kobiet w ciąży :) 21.06

Spotkanie PITU PITU - grupa wsparcia dla mam niemowląt i małych dzieci, 25.06W drugiej połowie czerwca odbędzie się także spotkanie dotyczące porodu domowego, które poprowadzi położna domowa Natalia Rajncz (datę i czas spotkania podamy wkrótce).

Tradycyjnie zachęcamy do skorzystania z oferty warsztatów Pracowni Relacji FLOW, zwłaszcza seminarium "Rodzice jak latarnia morska - czyli o przywództwie w rodzinie" oraz do zapisów na czerwcowe zajęcia szkoły rodzenia GAJA (więcej informacji na stronie: www.gaja-szkolarodzenia.pl).  

I na koniec komunikat. Czerwiec to ostatnia okazja przed wakacyjną przerwą by skorzystać z matecznikowych warsztatów. W lipcu i sierpniu zamykamy wrota i szukamy nowego, przytulnego miejsca na spotkania z Wami :) 

Życzymy wszystkim udanych i zamotanych wakacji, dużo słońca w głowie, sercu i na niebie a sobie życzymy efektywnych i krótkich poszukiwań nowej siedziby :) 
Trzymajcie za nas kciuki!