środa, 25 lutego 2015

FLOW - pracownia relacji współpracuje z Matecznikiem :)

W Mateczniku się dzieje :) . Od stycznia 2015 roku współpracują z nami dwie kobiety - Ania Mazek i Teresa Piszczała-Nowak, które stworzyły FLOW - pracownię relacji.
Kiedy już urodzicie, zachustujecie się, Wasze dzieci będą rosły, a Wy będziecie odnajdywać się i umacniać w roli rodzica i relacji z Dzieckiem - czas na spotkania z FLOW :)
Przeczytajcie kim Ania i Teresa są na co dzień :)

Ania jest psychologiem i psychoterapeutką oraz mamą w nieustannym procesie rozwoju.
Narodziny córki Igi (5 lat) stały się dla niej okazją do poszukania nowych sposobów porozumiewania – z nią, z bliskimi, ze światem i ze sobą. Zapragnęła tworzyć relacje inaczej niż dotychczas - szczerze, po swojemu. Chce dzielić się tym, co znalazła, co uważa za dobre i zdrowe dla ludzi i dla ich relacji. Wszystko, o czym mówi na warsztatach i podczas spotkań indywidualnych, przetestowała na sobie. Pracę – z rodzinami, w szkolnictwie, w świecie biznesu – opiera o komunikację bez przemocy (NVC) i humanistyczne wartości Jespera Juul’a. Jednocześnie jest w trakcie szkolenia na trenera komunikacji opartej na empatii oraz trenerką Family-lab International. Współtworzy Flow - pracownię relacji.

Teresa jest pedagogiem i mamą dwójki dzieci – 13-letniego Jonatana i 2,5-letniej Laury.
Wraz z mężem Bartkiem dzielnie stawiają czoła wyzwaniom życia w rodzinie „patchworkowej”. Od lat wiele uwagi poświęca rozwojowi osobistemu, a za jego ważną część uznaje świadome i uważne rodzicielstwo. Jej różnorodne doświadczenia zawodowe – m.in. w pracy z dziećmi oraz z młodzieżą ze środowisk dotkniętych problemami społecznymi doprowadziły ją do konkluzji, że aby pozytywnie wpłynąć na ich życie, a tym samym kształtować otaczającą rzeczywistość, należy edukować i wspierać dorosłych – rodziców, opiekunów, wychowawców. Tym właśnie zajmuje się Flow – pracownia relacji, która właśnie rozpoczyna swą działalność. Teresa uważa, że to właśnie jakość relacji w rodzinie i w innych społecznościach jest tym najważniejszym czynnikiem, który determinuje rozwój człowieka od początku jego życia. Jest certyfikowanym trenerem Family-lab International, międzynarodowej organizacji założonej w 2007 r. przez Jespera Juula. Uwielbia piesze wędrówki i dziką przyrodę. Od 2011 roku uczestniczy w kobiecych kręgach skąd czerpie radość i moc :) .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz