środa, 21 stycznia 2015

LUTY 2015 już za pasem :)


Rok 2015 rozpoczął się deszczowo i wietrznie, ale my pomimo tej mało przyjemnej aury patrzymy w przyszłość optymistycznie. W nadchodzących miesiącach czeka nas kilka zmian – zakładamy, ze zdecydowanie na lepsze! Już w tym newsletterze zapraszamy Was na „nowości”.

W LUTYM zapraszamy na:

Warsztaty CHUSTOWE
- 10.02 dla początkujących (przed porodem lub rodzice z niemowlętami powyżej 3-go miesiąca życia),

W tematyce okołoporodowej:

20.02 Warsztat z doulą „CZY TO NAPRAWDĘ TAK BOLI?” - o powodach i sensie trudów porodu oraz o niefarmakologicznych metodach łagodzenia bólu.

Zajęcia w Szkole rodzenia i naturalnego rodzicielstwa GAJA – są jeszcze miejsca w grupie „lutowej”
Od marca Szkoła rodzenia GAJA zmieni nieco formułę zajęć i zapisów, tak by umożliwić rodzicom udział w pojedynczych, wybranych zajęciach.

NOWOŚĆ!
24.02 (wtorek) WTORKI Z DOULĄ czyli „ciążowa grupa wsparcia”
– rozpoczynamy comiesięczne otwarte spotkania dla kobiet w ciąży (zarówno pierwszej jak i kolejnych), podczas których będziemy poruszać tematy związane z ciążą, porodem, połogiem i pierwszymi miesiącami macierzyństwa. Na spotkania można przyjść ze starszymi dziećmi.
Prowadzące (doule): Alicja Nowaczyk i Marianna Szymarek
Koszt: 10zł/ osoba dorosła

Dla RODZICÓW dzieci małych, ale i starszych:

17.02 (wtorek) spotkanie grupy wsparcia – dla mam Pitu-pitu.

21.02 Seminarium inspirujące o WYCHOWANIU w duchu Jespera Juula , które poprowadzą trenerki Family Lab z FLOW – pracowni relacji - psycholog, psychoterapeuta, trener i mama Anna Mazek oraz pedagog i mama Teresa Piszczała-Nowak,

NOWOŚĆ!
Popołudniowe warsztaty FLOW – pracowni relacji


3.02 - Poczucie własnej wartości – fundament dobrego życia
Warsztat dla rodziców stawiających sobie pytania o to, jak rodzi się poczucie własnej wartości u dzieci i jak można wspierać jego wzrost oraz jak wpływa na dziecko poczucie własnej wartości rodziców.
Zajęcia są wprowadzeniem do zagadnienia poczucia własnej wartości i pewności siebie u dzieci od 0 do 13 lat.

Oraz spotkania Grupy rozwojowej dla rodziców chcących podnieść jakość relacji z dzieckiem (we wtorki od 24.02 co tydzień o godzinie 18.00)
Zapraszamy rodziców, którzy zapoznali się już z filozofią Jespera Juula i chcą zgłębić poruszone na seminarium tematy, dowiedzieć się więcej, przećwiczyć nowe sposoby komunikowania się z dzieckiem oraz wymieniać się doświadczeniami i wspierać się wzajemnie w procesie zmiany.
W ramach grupy będziemy pracować na przykładach podawanych przez uczestników metodami aktywizującymi – ćwiczenia, praca w grupach, scenki, dyskusje - co daje możliwość przećwiczenia w praktyce różnych sposobów komunikacji w problematycznych i konfliktowych sytuacjach rodzinnych.
Cykl obejmuje 10 spotkań po 2 godziny – 1 raz na dwa tygodnie, we wtorki w godz. 18-20.

Szczegóły spotkań, zapisy, koszty znajdziecie w zakładce GRAFIK

Zapraszamy!

I pamiętajcie - zima bez śniegu też może być piękna :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz