czwartek, 20 listopada 2014

Koniec roku 2014 w MATECZNIKU
Koniec roku 2014 zbliża się wielkimi krokami, a aura za oknem ostatnio ponura.
Zapraszamy WAS do MATECZNIKA, gdzie przygotowałyśmy warsztaty i spotkania o różnej tematyce, dzięki którym – mamy nadzieję – będziecie więcej wiedzieć, a także pozytywnie myśleć i nawet jesienią widzieć wiele kolorów!


Warsztaty chustowe 
- 27.11 oraz 6.12 i 17.12 dla początkujących (przed porodem lub rodzice z niemowlętami powyżej 3-go miesiąca życia),
- 29.11 dla początkujących ze starszymi dziećmi (rodzice z dziećmi powyżej 3 miesiąca życia),
- 26.11 dla zaawansowanych „plecaki”.

 Warsztat z doulą  4.12 – Karmimy piersią!

Porody domowe – spotkanie informacyjne, które poprowadzi jedna z poznańskich położnych – Iwona Marczak, przyjmująca porody w domu – 25.11.

Pokaz filmu dokumentalnego Oblicze porodu , który mówi o ciąży, porodzie, mocy i prawach kobiet do wyboru jak, z kim i gdzie rodzić – 4.12.
Oswoić poród – warsztat z położną i doulą – 15.12 (!tylko dla Pań), podczas którego opowiemy o planie porodu z praktycznej strony,  przyjęciu do szpitala, informacjach praktycznych związanych z pobytem na porodówce, nastawieniu i sensu przygotowywania się do porodu oraz roli i zadaniach osoby towarzyszącej.
Podróżnicze opowieści – spotkanie z Malwiną i Radkiem – podróżnikami i rodzicami Jerzynka urodzonego w maju 2014 o tym gdzie byli, co robili i co widzieli w czasie pierwszego lata z synkiem u boku – 4.12

Warsztat z pieluchowania wielorazowego dla początkujących w tym temacie – 2.12

Baby Signs® Migusie® - 3.12  spotkanie informacyjne dla tych którzy zastanawiają się jak efektywnie komunikować się z niemówiącymi jeszcze dziećmi.

Zdrowe żywienie starszych niemowląt i małych dzieci z elementami BLW – 10.12 – warsztat dla rodziców niemowląt wprowadzających lub myślących o wprowadzaniu pokarmów stałych.

Spotkania grupy wsparcia – dla mam Pitu-pitu 25.11 oraz 16.12.
Jak szybko, tanio i pięknie ozdobić dom na Boże Narodzenie? – 18.12 – warsztat dla dorosłych i starszych dzieci poprowadzi kreatywna mama i pasjonatka rękodzieła Karolina Dominiak-Piskorska.

Z radością i niecierpliwością zapraszamy również na coś zupełnie nowego w styczniu 2015 roku
Seminarium inspirujące o WYCHOWANIU w duchu Jespera Juula – 10.01.2015, które poprowadzą psycholog, psychoterapeuta, trener i mama Anna Mazek oraz pedagog i mama Teresa Piszczała-Nowak

Szczegóły spotkań, zapisy, koszty znajdziecie w zakładce GRAFIK

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz