piątek, 5 września 2014

WRZESIEŃ - NOWY ROK, NOWA ENERGIA, A LODY .... - NADAL TRADYCYJNE

Witamy Was serdecznie, powakacyjnie!!!


Zaintrygowanym wpisem wyjaśniamy, że w okolicy Matecznika, na ul. Górna Wilda prężnie działa filia lodów tradycyjnych z Wronieckiej - otwarci cały wrzesień i prawdopodobnie dłużej :) My bywamy tu naprawdę często :)

We wrześniu z nową energią szykujemy dla Was kolejne spotkania i warsztaty:

  Warsztaty chustowe - w tym miesiącu pełen wachlarz - dla początkujących, plecaki dla zaawansowanych oraz zajęcia dla początkujących starszych dzieci. 

  Warsztaty z doulą, 11 i 25 września - dwa spotkania poświęcone niefarmakologicznym metodom łagodzenia bólu oraz karmieniu piersią.

 Baby Signs® Migusie®, 22 września - jeżeli zastanawiasz się, jak efektywnie komunikować się z niemówiącymi jeszcze dziećmi, zapraszamy na spotkanie informacyjne.

 Oswoić poród, 25 września - warsztaty prowadzone przez położną oraz doulę, na których poruszana będzie tematyka praktycznego przygotowania do porodu.

  Premiera filmu "Microbirth poród w skali mikro", 20 września - organizujemy premierowy pokaz filmu, który porusza temat wpływu narodzin na zdrowie dzieci. Projekcja w kinie Muza - więcej szczegółów w GRAFIKu.  

  Grupy wsparcia - laktacyjna oraz Pitu-pitu :)

Matecznik obecny będzie również na Akademii RodziceMalucha 26 września - bezpłatnej konferencji dla rodziców dzieci w wieku 1-3 lata oraz na Mami Babi Targ 27 września, podczas którego będzie okazja do zakupu/wymiany/sprzedaży ubranek dziecięcych. Na obu spotkaniach szukajcie baneru z Matecznikowym drzewem!

  Oraz oczywiście zapraszamy na zajęcia Szkoły Rodzenia i Naturalnego Rodzicielstwa GAJA - spotkania w środy oraz w soboty.

Szczegóły spotkań, zapisy, koszty znajdziecie w zakładce GRAFIK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz