środa, 18 czerwca 2014

A CO PO DŁUGIM WEEKENDZIE?

W czasie długiego weekendu odpoczywamy, może nawet nie będziemy miały dostępu do komputera ;)
Ale druga połowa czerwca i początek lipca będą obfitować w ciekawe wydarzenia:


 O warsztatach chustowych nie musimy przypominać - warsztaty dla początkujących, nauka wiązania na plecach, a także noszenie na biodrze.

  Warsztaty z doulą, 26 czerwca oraz 9 lipca - kolejne spotkania poświęcone egzekwowaniu swoich praw na poznańskich porodówkach oraz karmieniu piersią.

  Podróżowanie z maluchem, 23 czerwca - spotkanie z rodzicami 1,5 rocznej Emilki podróżującymi z nią po całym świecie od pierwszych miesięcy jej życia.

  Warsztat dla rodziców z psychologiem Jarkiem Żylińskim, 28 czerwca - o stereotypach, różnicach płciowych w rodzinie, o tym skąd się biorą oraz o przekazywaniu wzorców płci.

  Spotkanie z henną dla mam oczekujących narodzin maluszka, 6 lipca  - typowo kobiece spotkanie z malowaniem henną brzuszków, profesjonalną fotograf, biżuterią, kawę (zbożową) i pogaduchami. 

  Baby Signs® Migusie®, 8 lipca - jeżeli zastanawiasz się, jak efektywnie komunikować się z niemówiącymi jeszcze dziećmi, zapraszamy na spotkanie informacyjne.

  W lipcu Szkoła Rodzenia i Naturalnego Rodzicielstwa GAJA również uruchamia grupę - tym razem w trybie weekendowym 18-20 lipca.

Życzymy udanego długiego weekendu i do zobaczenia na Różanej :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz